top of page
  • תמונת הסופר/תגולן אלחדיף

השקעות אלטרנטיביות

עודכן: 4 באפר׳ 2022

כיום גם משקיעים וותיקים ומנוסים כבר מבינים היטב שיש חשיבות רבה לפיזור השקעותיהם על תחום כמה שיותר רחב באפיקים שונים בארץ או בחו"ל. כאשר נוספים להם סכומי כסף חדשים, או כאשר הם מבינים שהם מרוויחים מעבר למשל בבורסה - הם אינם ממהרים לרכוש נכסים חדשים, למשל דירה להשכרה. לכן אנו חושפים בפניכם את עולם ההשקעות האלטרנטיבי בתחום הנדל"ן והאשראי לחברות, וזה הפך לאפיק השקעה לוהט לאורך זמן ומרכיב חשוב בתיק ההשקעות של הציבור לזמן רב.


האם גם אתם מרגישים שהכסף שלכם תקוע ולא מממש את מלוא הפוטנציאל שלו?

האם תשואות שהבטיחו לכם בתיק ההשקעות אינן בדיוק מתממשות?


אז כדאי שתדעו – ישנן אלטרנטיבות טובות יותר מאשר להחזיק לשווא כספים בתיקי השקעות, קרנות נאמנות או בפיקדון בנקאי ללא ריבית. לא פעם אנו שואלים "היכן כדאי להשקיע את כספינו?". אנו חוסכים כסף אב, מתכננים לרכוש דירה להשקעה, וכך להגשים את החלום -לייצר מנגנון הכנסה עשיר נוסף.


אך כאשר נפגשים עם איש מקצוע מעולם ההשקעות בשוק ההון וקרנות הנדל"ן והאשראי, אנו רואים שהעלויות הכרוכות בכך מול התשואה הפוטנציאלית שקיימת ברכישת דירה, לא כדאית – בייחוד, כאשר משווים זאת אל מול האלטרנטיבות האחרות שמציעות תשלום כניסה נמוך ונוח בהרבה (למשל החל מ 250,000 שקלים). השקעה הכוללת ליווי מקיף מכל הבחינות, אם זה משפטי, חשבונאי, מיסוי ועוד ובנוסף ישנו גם פוטנציאל תשואה מרשים.


לכן גם אתם יכולים למקסם את מלוא פוטנציאל הכסף שברשותכם. לכן אם אתם מחפשים אפיקי השקעה עם פחות תנודות לעומת שוק ההון, ללא התעסקות מייגעת הכרוכה בהשקעה בדירה בודדת או בנדל"ן, מומלץ לפנות אל המומחים שלנו בעולם ההשקעות. אנו פיתחנו מודלים לבחינת כדאיות להשקעות בקרנות נדל"ן וקרנות אשראי בארץ ובעולם ביחס של סיכון לעומת סיכוי מעולה, ואנו עובדים בשיתוף פעולה עם גופים שנבחרו באופן אחראי.

מהן הבדיקות שיש לבצע על ידי מומחים בהשקעות בקרנות נדל"ן ואשראי בארץ בחו"ל ?

על מנת להבטיח לכם כמשקיעים שקט נפשי, יש צורך במספר בדיקות קפדניות על ידי המומחים:

  • בדיקות יזם - עריכת בדיקת נאותות בנוגע ליזם בפרויקט, ניתוח רווחיות היזם בפרויקטים אחרים, ההון העצמי שהיזם מוכן להשקיע בפרויקט ועוד.

  • בדיקה משפטית - כתיבת מערך הסכמים מקיף של הפרויקט, חשבונות נאמנות בארץ, רישום הנכס, תוך כדי מימוש כלל ההגנות למשקיעים.

  • בדיקה פיננסית - בדיקת מהי ההיתכנות הפיננסית לפרויקט, התחייבות להון עצמי מינימאלי של היזם בפרויקט, בדיקה מתי וכיצד נקבל את השקעתינו בחזרה לרבות הרווחים.

  • בקרה שוטפת הכוללת בקרה על הנכס, הנפקת דוחות תקופתיים למשקיעים, מינוי מפקח לכל פרויקט, ניהול וקבלת החלטות בכל תרחיש בפרויקט.

אין ספק שהשקעות בקרן לנדל"ן ואשראי בארץ או בחו"ל הינן האופן המושלם לתשואות מרשימות במינימום מאמץ, אך רק גוף מקצועי ידאג עבורכם לבדיקת הכדאיות ולבדיקת הסיכון מול הסיכוי.

אנו מאמינים בהשקעות לטווח זמן ממוצע של כ 3 שנים – ולאחר מכן - אקזיט. על כן זה הזמן להכיר אלטרנטיבות טובות יותר עבור אפיקי ההשקעות שלכם.


על מנת להיערך היטב אל מול הצפוי לכם בדרך אתם זקוקים למומחה שיעמוד לצידכם, היודע ומבין היטב את התחום. אחד שמדבר בצורה פשוטה את השפה ה"פנסיונית". מקצוען שחי ונושם השקעות במשך שנים רבות, ומישהו שתוכלו לסמוך עליו בקבלת ההחלטות הנכונות העושות את ההבדל בין הפסד לרווח ומעניקות שקט נפשי.


13 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentarios


bottom of page